Zbiórka MDP i ślubowanie (aktualizacja na dzień 16.02.2018)

• Zbiórka Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej odbędzie się w sobotę,  10 marca 2018 r., o godz. 10.00. To ważna zbiórka, trzeba i warto na niej być ponieważ:

Duhny i Druhowie!

Podczas zbiórki wybierzecie spośród siebie Radę MDP, tj. dowódcę, zastępcę dowódcy i dwóch lub trzech dowódców sekcji, na które zostaniecie podzieleni. Wybrane osoby otrzymają czapeczki i koszule MDP.

Dla obecnych i zdecydowanych do złożenia ślubowania (niedziela, 11 marca), na sobotniej zbiórce zostaną przygotowane legitymacje członkowskie oraz czapeczki MDP.

Osoby nieobecne na sobotniej zbiórce nie będą mogły złożyć ślubowania w niedzielę, będzie to jednak możliwe w terminie późniejszym.

• Uroczyste ślubowanie kandydatów, którzy staną się pełnoprawnymi członkami Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Ostrowi Mazowieckiej odbędzie się w niedzielę, 11 marca 2018 r. o godz. 10.00 w siedzibie OSP:

Ślubowanie na sztandar Ochotniczej Straży Pożarnej w Ostrowi Mazowieckiej.

Wręczenie legitymacji członkowskich MDP.